OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE     05.05.2024r.

1. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają dni krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje.

2.  W poniedziałek(6 maja) Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

3. W środę(8 maja) Uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, patrona Polski.

4. W piątek(10 maja) rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. W Niedzielę (12 maja) Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, odpust w Kielnarowej.

6. W niedzielę w Sali Domu Ludowego o godz. 16.00 odbędzie się występ teatralny przedstawiający życie sł. Bożej Rozalii Celakówny – wstęp darmowy.

7. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła oraz za kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszam parafian z Krzywej.

INTENCJE MSZALNE    06 – 12.05.2024r.

Poniedziałek (18.00)

O światło Ducha św. i o szczęśliwe zdanie matury dla Anny. int. rodziców.

Wtorek (18.00)

Dziękczynna NMP za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie,  Boże błog. o urodzaje i zachowanie od burz i nieszczęść. int. pewnej rodziny.

Środa  (18.00)

++Rodzice: Michał 25 r. śm, Helena 8 r. śm. int. córki Marii z rodz.

Czwartek (18.00)

O zdrowie i potrzebne łaski Boże dla pewnej osoby. int. koleżanek i kolegów z pracy.

Piątek (18.00)

+Karol Dec.

Sobota  (18.00)

+Irena, Zdzisław Bąk. int. bratowej Anny.                             .

7.30  +Bronisław Korbecki 30 r. śm, Genowefa Korbecka 9 r. śm. int. rodziny.

10.30    za parafian.