Boże Ciało 2026

4 lipca w naszym kościele odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji Uroczystości Bożego Ciała, po której wierni uczestniczyli w tradycyjnej procesji eucharystycznej drogami naszej parafii. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, przygotowanie ołtarzy oraz udział w procesji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.